Serwis ksero i drukarek

Konserwacje Okresowe

Wielu użytkowników nie docenia działań profilaktycznych. Częstą przyczyną awarii urządzeń jest brak okresowych konserwacji. Sprzęt ulega zabrudzeniu tonerem co negatywnie wpływa na części mechaniczne w urządzeniu. Sugerujemy klientowi przeprowadzanie okresowych przeglądów sprzętu zanim ten się zepsuje.

Równolegle z pracami konserwacyjnymi, nieodpłatnie wykonujemy dla Państwa opinie serwisowe, które oceniają ogólny stan urządzeń oraz określą stopień zużycia najważniejszych części. Pozwala to planować prace serwisowe tak, żeby w jak najmniejszym stopniu dezorganizowały pracę firmy oraz minimalizowały koszty obsługi serwisowej. Tego typu prace wykonujemy we wcześniejszym umówionym terminie i najodpowiedniejszym dla klienta czasie.


Serwis Ksero

Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń: ksero, drukarek, faksów oraz wielofunkcyjnych. Naprawy sprzętu wykonujemy u klienta, a jedynie w koniecznych przypadkach w serwisie. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu naprawy, a tym samym czas oczekiwania na naprawione urządzenie jest możliwie krótki.Informacje kontaktowe

Adres
33-100 Tarnów
ul. Szujskiego 23/6
Telefon
694 430 881
Email
ergobiuro@ergobiuro.com

Oferujemy wszelkiego rodzaju części, materiały eksploatacyjne wymagane do przeprowadzenia remontu urządzeń biurowych.

» Więcej...